Zostań darczyńcą

coin-hand-money-221534
Dla naszej Fundacji każda złotówka jest warta ogromnie dużo. Tu nie ma małych kwot i każda darowizna pomaga nam realizować cele Fundacji i pomagać tym, którzy na pomoc czekają.

- możesz wpłacić jednorazową darowiznę

- możesz przekazywać nam stałą kwotę np. co tydzień

- możesz podzielić się z nami swoim zyskiem (np.gdy prowadzisz firmę)

Twoja hojność sprawia, że nasza Fundacja ma szansę rozwijać się i poszerzać swoje działania. Dziękujemy!

Bank Spółdzielczy w Dobczycach, ul. Kilińskiego 2, 32-410 Dobczyce,

92 86020000 0000 0298 2890 0001

Fundacja Okno Nadziei

ul. Mostowa 17a , 32-410 Dobczyce


Zostań wolontariuszem

country-cropland-daylight-1624565

Być Wolontariuszem to umieć dawać Dobro. Bez pytania "co z tego będę mieć?", bez oczekiwań. Po prostu być dla drugiego Człowieka. A Dobro ma to do siebie, że powraca. Raz podarowane, mnoży się, powiela i przynosi owoce. Nasza Fundacja zaprasza do podarowania innym Ludziom swojego czasu, talentu, zaangażowania. Zapraszamy Cię do zaangażowania się.

- wolontariat akcyjny - twórz z nami wydarzenia, akcje, imprezy. Podaruj nam swój talent, czas, zdolności i pomysły

- wolontariat opiekuńczy - zaprzyjaźnij się z jednym z naszych Podopiecznych. Daj się zaprosić do niezwykłej relacji pełnej wrażliwości, rozmów, opieki, czasu. Zobacz i przekonaj się jak niewiele znaczy wiele.

"Wolontariat,to bezinteresowna praca na rzecz ludzi potrzebujących pomocy w czynnościach dla mnie prostych,a dla Nich niewykonalnych ze względu na chorobę,niepełnosprawność lub wiek.Będąc na emeryturze mam kontakt z ludźmi,którzy mnie potrzebują,na mnie czekają,cieszą się,że do Nich przyszłam,darzą mnie zaufaniem,życzliwością i nagradzają szczerym uśmiechem.Natomiast ja czuję się potrzebna,mam ogromną satysfakcję z pracy,którą wykonuję,cieszę się uznaniem i szacunkiem ludzi,którym pomagam.Nauczyłam się słuchać ludzi,dowiaduję się za każdym razem czegoś nowego,o czym nie wiedziałam,nie umiałam i wydawało się mi ,że nie potrafię,a Ci ludzie za każdym razem dają mi do zrozumienia,że wiem,umiem i potrafię,a Oni czują się przy mnie bezpiecznie.Dla takich właśnie chwil warto być WOLONTARIUSZEM.Dlatego zapraszam wszystkich bez względu na wiek do naszej Rodziny WOLONTARIUSZY,ponieważ ilu by nas nie było,to i tak będzie nas za mało,aby otoczyć opieką Wszystkich,którzy na nas czekają każdego dnia.Dając od siebie wiele i tak otrzymujemy od naszych podopiecznych więcej".

Stwórz coś razem z nami

art-arts-and-crafts-brush-159657
Masz pomysł, talent, czas? Szukasz przestrzeni, ludzi, miejsca gdzie możesz robić Dobro? Zapraszamy Cię do nas. Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy. Jeżeli masz pomysł, jak zrobić coś dobrego, na pewno znajdziesz w nas swoich sprzymierzeńców. Zapraszamy do współpracy stowarzyszenia, fundacje, lokalne grupy wolontariatu, przedsiębiorstwa i pojedyncze osoby. Razem możemy więcej!
Wsparcie dla fundacji