tulipany

Jak to się zaczęło ...


14 lutego 2018 roku. Fundacja Okno Nadziei rozpoczyna swoją działalność jako organizacja pozarządowa przy Hospicjum Domowym Specjalmed. Współpracujemy z lekarzami, pielęgniarkami oraz całym personelem. Chcemy nieść Nadzieję osobom dotkniętym ciężką chorobą, ich rodzinom oraz opiekunom. Wiemy, że choroba to nie tylko problemy fizyczne, ale również emocjonalne, socjalne i duchowe. Ze swoim wsparciem i obecnością, pragniemy docierać nie tylko do chorych, ale także ich opiekunów i rodzin. Towarzyszymy dzień po dniu w trackie opieki nad chorym oraz po stracie bliskiej osoby.

Ważnym celem naszej fundacji jest promocja idei wolontariatu hospicyjnego, szczególnie wśród młodzieży i dorosłych 50+. Marzymy o tym by w przyszłości wybudować hospicjum, w którym chorzy otrzymają specjalistyczną opiekę 24 godziny na dobę, będą mogli odczuć ulgę w trudnych chwilach cierpienia pod opieka wolontariuszy i bliskich osób.

Chcemy nieść pomoc i dawać dobro. Nasza Fundacja powstała po to by ten cel realizować. Bo każdy Człowiek jest ważny i tyle sobie nawzajem możemy podarować.


Wsparcie dla fundacji